Aplikacja na urządzenia z systemem ANDROID moduł magazynowy Studio Magazyn WMS .net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Oprogramowanie magazynowe Android WMS może być uruchamiane na tabletach lub specjalnych terminalach firmy ZEBRA.

Aplikacja magazynowa android

Trudno sobie wyobrazić zarządzanie nowoczesnym magazynem wysokiego składowania bez wdrożonego programu do jego obsługi. Program magazynowy AndroidWMS przeznaczony jest do ewidencji ilościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Istotą programu jest możliwość prowadzenia w nim ewidencji Operacji: przyjmowania, magazynowania, konfekcjonowania, komisjonowania oraz wydania towarów z dokładnością do miejsca składowania i/lub numeru partii dostawy.

Oprogramowanie magazynowe #Android działa jako moduł zaawansowanego systemu WMS, który może być zintegrowany z większością dostępnych na polskim rynku systemów klasy ERP, a w szczególności:

 • SAP
 • JD Ewards
 • Enova
 • Comarch CDN XL, 
 • Wapro WfMag
 • Sage Symfonia

Obsługa magazynu wysokiego składowania wymaga innego podejścia niż za pomocą zwykłego programu magazynowego. Oferujemy rozwiązania do obsługi magazynu własnego lub dla firm świadczących usługi magazynowania na zasadzie outsourcingu.Szczegółowy opis: http://www.softwarestudio.com.pl/programy/studio-magazyn-wms-net/Program jest rozwijany przez polskie studio programistyczne. 

Integracja programu magazynowego #Android#WMS może być przeprowadzona na wiele sposobów. 

ANDROID WMS, a więc Aplikacja magazynowa android.

Aplikacja-magazynowa-android

APLIKACJA MAGAZYNOWA ANDROID, android wms

Drukowanie dokumentów magazynowych

Wydruk dokumentu wykonywany jest przez użycie polecenia WYDRUK z górnego paska przycisków. Drukowany jest dokument, który został zaznaczony (przez kliknięcie na dowolną pozycję dokumentu) przed uruchomieniem funkcji. W górnym pasku okna wydruku dostępne są polecenia obsługi wydruku. Podgląd wybranych stron wydruku umożliwiają polecenia: – przejście do pierwszej strony wydruku, – przejście do strony poprzedniej, – informacja o aktualnie wyświetlanej stronie i sumie wszystkich stron wydruku, – przejście do strony kolejnej – przejście do strony ostatniej. Wyszukanie informacji na wydruku wykonywane jest przez użycie polecenia FIND. Na wydruku zostaje zaznaczona informacja zapisana w polu obok polecenia. Odszukanie kolejnych wystąpień szukanego ciągu znaków wykonywane jest przez użycie polecenia NEXT. Zapisanie wydruku w formacie Excela lub PDF wykonywane jest przez polecenie EXPORT. Format zapisanego pliku wybierany jest ze skorowidza wyświetlanego przez przycisk listy rozwijanej w polu SELECT A FORMAT. Uruchomienie wydruku wymaga potwierdzenia ikony drukarki na panelu funkcji. Po wybraniu ikony wyświetlone zostaje okno drukowania.

Magazyn WMS.net
Android WMS
Android WMS

Android WMS

Sposoby rozmieszczania towarów w magazynie, czyli system zarządzania magazynem.

ZEBRA (dawniej Motorola) MC3200 Gun Premiuim – Data collection terminal – Android 4.1 (Jelly Bean) – 4 GB – 3″ kolor TFT ( 320 x 320 ) – barcode reader – host USB – slot micro SD – Wi-Fi, Bluetooth. Terminal ZEBRA MC32N0-GI2HAHEIA to przemysłowe, mobilne bezprzewodowe urządzenie o niewielkich rozmiarach i wadze wyposażone w nowoczesny system operacyjny Android. Rozwiązanie będzie zastępować starsze wersje aplikacji magazynowych pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows CE lub Windows Mobile. ZEBRA MC32N0-GI2HAHEIA to pierwsze urządzenie testowane i zastosowane przez inżynierów SoftwareStudio w gospodarce magazynowej. Urządzenie cenowo zbliżone jest do rozwiązań ZEBRA (Motorola) MC9190-G30SWEQA6WR Gun.

ZEBRA MC32N0-GI2HAHEIA
ZEBRA MC32N0-GI2HAHEIA

SoftwareStudio od 2013 roku oferuje aplikacje biznesowe na tablety i smartfony z najpopularniejszym systemem mobilnym ANDROID. Skontaktuj się z nami lub poczytaj o naszych gotowych rozwiązaniach dla Androida. Zainteresowanym oferujemy możliwość dostosowania aplikacji mobilnej.

Aplikacje magazynowe na Android
Aplikacje magazynowe na Android
Automatyczne magazyny wysokiego składowania

Program magazynowy na Androida

Moduł systemu WMS, instalowany na urządzeniach mobilnych z system operacyjnym ANDROID stanowią nowoczesną alternatywę dla systemów opartych o Windows CE i Windows Mobile. Program magazynowy na Androida cechuje nowoczesny wygląd, szybkość działania oraz intuicyjny interfejs. W czasach, gdy ponad 80% użytkowanych telefonów i tabletów wyposażonych jest w system Android wykorzystanie programu magazynowego na Android jest więc koniecznością. SoftwareStudio system magazynowy.

Program magazynowy na Androida
Program magazynowy na Androida
Automatyczny magazyn wysokiego składowania

Android WMS

Aplikacja na urządzenia z systemem ANDROID moduł magazynowy Studio Magazyn WMS .net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Oprogramowanie magazynowe Android WMS może być uruchamiane na tabletach lub specjalnych terminalach firmy ZEBRA.

Android WMS
Android WMS

ANDROID WMS,
czyli Aplikacja magazynowa android.

x_delete.aspx

Usuwanie danych z bazych jest możliwe za pomocą transakcji x_delete.aspx. showdatafromsql.aspx Program magazynowy na androida Prezentowanie danych zapisanych w bazie SQL….

j_insert_update.aspx kontrolka calendar

Dla kontrolki calendar możemy określić dodatkowo parametry odpowiadające, za zakres daty, jaką możemy wybrać j_cecha.aspx – kontrolka RATING Obsługa informatyczna Nową kontrolką jaką możemy wykorzystać w programie na formularzu CECH jest kontrolka o nazwie RATING…. Więcej…

j_insert_update – zaawansowane programowanie – wstawianie tabeli

W transakcji j_insert_update można wykorzystując JQuery i funkcje StudioSystem wstawiać dowolne obiekty na formularzu. Wykorzystujemy do tego typ danych Div. Artykuł zawiera opis który w polu typu Div dodaje tablę z danymi powiązanymi. j_insert_update – Więcej…

j_uwagi.aspx

Transakcja przeznaczona jest do zapisywania i edycji notatek do dowolnej tabeli platformy StudioSystem (kartotek czy dokumentów), zastępuje poprzednią metodę x_uwagi.aspx. Rozwiązanie oparte jest o JQuery i obsługuje dopisywanie i edycję za pomocą dodatkowego okienka, przez Więcej…

I. Kopia bazy MSSQL

Kopia bazy MSSQL VI. Raport Oprogramowanie magazynowe Raport… XVIII. Archiwizacja tabel Archiwizacja tabel… II. Kopia aplikacji Kopia aplikacji… V. Organizacja bazy danych Aplikacja w chmurze Organizacja bazy danych…

X. Eksport XML

Eksport XML XII. RDP reset serwera RDP reset serwera… II. Kopia aplikacji Kopia aplikacji… III. Odbudowa indeksów Odbudowa indeksów… XI. Eksport XLSX Eksport XLSX…

x_foto.aspx

Uniwersalna transakcja x_foto.aspx pozwala na dołączanie zdjęć do danego rekordu w bazie. Parametry hddpictures – parametr opcjonalny – nazwa folderu, do którego będą uploadowane zdjęcia np. APP_ZDJECIA (w przypadku braku tego parametru upload odbywa się Więcej…

Tabela pozwalająca na zapisanie listy osób kontaktowych z firmy kontrahenta, wraz z danymi adresowymi, telefonami i mailem.

Aplikacja magazynowa android

Kontraktowa logistyka magazynowa

Dobrze przeprowadzony proces wdrażania lub modernizacji procesów logistycznych oraz dobór odpowiedniego sprzętu do obsługi systemów regałowych przynosi wymierne oszczędności finansowe oraz wyklucza błędy związane np. z dopasowaniem odpowiedniego korytarza roboczego czy wysokości obsługiwanych poziomów składowania. Dobry Operator logistyczny korzysta z nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspomagających codzienną pracę magazynu.

Program magazynowy online

Android system WMS

Program magazynowy Studio Magazyn WMS.net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo-wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Istotą programu jest możliwość prowadzenia w nim ewidencji przyjmowania, magazynowania, konfekcjonowania, komisjonowania oraz wydania towarów z dokładnością do miejsca składowania i/lub numeru partii dostawy. Obsługa magazynu wysokiego składowania wymaga innego podejścia niż za pomocą zwykłego programu magazynowego, dlatego program dostępny jest w wersji przeglądarkowej (webowej) jak i na platformę ANDROID. Android WMS jest więc modułem magazynowym, który instaluje się na tabletach, kolektorach lub terminalach z systemem Android.

Program do prowadzenia magazynu

Aplikacja magazynowa Android

Aplikacja na Android do zarządzania pracą magazynu od SoftwareStudio to narzędzie wspomagające wszystkie procesy magazynowe. WMS jest przeznaczone dla magazynów wysokiego składowania, firm logistycznych czy też zakładów produkcyjnych posiadających własne powierzchnie magazynowe. Rozwiązanie na urządzenia z systemem android sprawia, że system może być obsługiwany na każdym mobilnym nośniku danych. Aplikacja na Android od Software to nie tylko wygodne oprogramowanie. To także rozwiązanie, które może być dostosowane do potrzeb danej firmy.

x_update_1

role_ank/dodaj_ankiete.aspx

Transakcja umożliwiająca projektowanie formularzy ankiet. instrukcja_tworzenia_i_edytowania_ankiet Tworzenie i edytowania ankiet Transakcja umożliwia projektowanie formularzy nowych ankiet, oraz edytowanie już istniejących…. role_ank/wypelnij_ankiete.aspx Transakcja umożliwia udzielenie odpowiedzi na ankietę przygotowaną transakcja role_ank/dodaj_ankiete.aspx… j_forum.aspx Przekazywanie informacji pomiędzy pracownikami (użytkownikami platformy Więcej…
j_cecha_rating_12

j_cecha.aspx – kontrolka RATING

Obsługa informatyczna Nową kontrolką jaką możemy wykorzystać w programie na formularzu CECH jest kontrolka o nazwie RATING. j_insert_update.aspx kontrolka calendar Dla kontrolki calendar możemy określić dodatkowo parametry odpowiadające, za zakres daty, jaką możemy wybrać… j_cecha.aspx Więcej…

VII. Raport JEŻELI

Raport JEŻELI VI. Raport Oprogramowanie magazynowe Raport… submenu_jqx.aspx Oprogramowanie okna czasowe Submenu zastępujące poprzednią wersję transakcji sub_menu.aspx Transakcja pozwalająca na wyświetlanie dodatkowych pozycji menu uszczegóławiających dalszy wybór kolejnych transakcji. Wykorzystywana jest zwykle gdy z menu Więcej…

X. Eksport XML

Eksport XML XII. RDP reset serwera RDP reset serwera… II. Kopia aplikacji Kopia aplikacji… III. Odbudowa indeksów Odbudowa indeksów… XI. Eksport XLSX Eksport XLSX…

ANDROID WMS, aplikacja magazynowa android.

 • Trudno sobie wyobrazić zarządzanie nowoczesnym magazynem wysokiego składowania bez wdrożonego programu do jego obsługi;
 • Program magazynowy Android WMS przeznaczony jest do ewidencji ilościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania;
 • Istotą programu jest możliwość prowadzenia w nim ewidencji Operacji: przyjmowania, magazynowania, konfekcjonowania, komisjonowania oraz wydania towarów z dokładnością do miejsca składowania i/lub numeru partii dostawy;
 • Obsługa magazynu wysokiego składowania wymaga innego podejścia niż za pomocą zwykłego programu magazynowego;
 • Oferujemy rozwiązania do obsługi magazynu własnego lub dla firm świadczących usługi magazynowania na zasadzie outsourcingu;
 • Oprogramowanie magazynowe ANDROID działa jako moduł zaawansowanego systemu WMS, który może być zintegrowany z większością dostępnych na polskim rynku systemów klasy ERP.
 • Aplikacja na urządzenia z systemem ANDROID moduł magazynowy Studio Magazyn WMS.net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania;
 • Oprogramowanie magazynowe Android WMS może być uruchamiane na tabletach lub specjalnych terminalach firmy ZEBRA;