Aplikacja na urządzenia z systemem ANDROID moduł magazynowy Studio Magazyn WMS .net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Oprogramowanie magazynowe Android WMS może być uruchamiane na tabletach lub specjalnych terminalach firmy ZEBRA.

Aplikacja magazynowa android

Trudno sobie wyobrazić zarządzanie nowoczesnym magazynem wysokiego składowania bez wdrożonego programu do jego obsługi. Program magazynowy AndroidWMS przeznaczony jest do ewidencji ilościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Istotą programu jest możliwość prowadzenia w nim ewidencji Operacji: przyjmowania, magazynowania, konfekcjonowania, komisjonowania oraz wydania towarów z dokładnością do miejsca składowania i/lub numeru partii dostawy.

Oprogramowanie magazynowe #Android działa jako moduł zaawansowanego systemu WMS, który może być zintegrowany z większością dostępnych na polskim rynku systemów klasy ERP, a w szczególności:

 • SAP
 • JD Ewards
 • Enova
 • Comarch CDN XL, 
 • Wapro WfMag
 • Sage Symfonia

Obsługa magazynu wysokiego składowania wymaga innego podejścia niż za pomocą zwykłego programu magazynowego. Oferujemy rozwiązania do obsługi magazynu własnego lub dla firm świadczących usługi magazynowania na zasadzie outsourcingu.Szczegółowy opis: http://www.softwarestudio.com.pl/programy/studio-magazyn-wms-net/Program jest rozwijany przez polskie studio programistyczne. 

Integracja programu magazynowego #Android#WMS może być przeprowadzona na wiele sposobów. 

ANDROID WMS, a więc Aplikacja magazynowa android.

Aplikacja-magazynowa-android

APLIKACJA MAGAZYNOWA ANDROID, android wms

Drukowanie dokumentów magazynowych

Wydruk dokumentu wykonywany jest przez użycie polecenia WYDRUK z górnego paska przycisków. Drukowany jest dokument, który został zaznaczony (przez kliknięcie na dowolną pozycję dokumentu) przed uruchomieniem funkcji. W górnym pasku okna wydruku dostępne są polecenia obsługi wydruku. Podgląd wybranych stron wydruku umożliwiają polecenia: – przejście do pierwszej strony wydruku, – przejście do strony poprzedniej, – informacja o aktualnie wyświetlanej stronie i sumie wszystkich stron wydruku, – przejście do strony kolejnej – przejście do strony ostatniej. Wyszukanie informacji na wydruku wykonywane jest przez użycie polecenia FIND. Na wydruku zostaje zaznaczona informacja zapisana w polu obok polecenia. Odszukanie kolejnych wystąpień szukanego ciągu znaków wykonywane jest przez użycie polecenia NEXT. Zapisanie wydruku w formacie Excela lub PDF wykonywane jest przez polecenie EXPORT. Format zapisanego pliku wybierany jest ze skorowidza wyświetlanego przez przycisk listy rozwijanej w polu SELECT A FORMAT. Uruchomienie wydruku wymaga potwierdzenia ikony drukarki na panelu funkcji. Po wybraniu ikony wyświetlone zostaje okno drukowania.

Magazyn WMS.net
Android WMS
Android WMS

Android WMS

Sposoby rozmieszczania towarów w magazynie, czyli system zarządzania magazynem.

ZEBRA (dawniej Motorola) MC3200 Gun Premiuim – Data collection terminal – Android 4.1 (Jelly Bean) – 4 GB – 3″ kolor TFT ( 320 x 320 ) – barcode reader – host USB – slot micro SD – Wi-Fi, Bluetooth. Terminal ZEBRA MC32N0-GI2HAHEIA to przemysłowe, mobilne bezprzewodowe urządzenie o niewielkich rozmiarach i wadze wyposażone w nowoczesny system operacyjny Android. Rozwiązanie będzie zastępować starsze wersje aplikacji magazynowych pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows CE lub Windows Mobile. ZEBRA MC32N0-GI2HAHEIA to pierwsze urządzenie testowane i zastosowane przez inżynierów SoftwareStudio w gospodarce magazynowej. Urządzenie cenowo zbliżone jest do rozwiązań ZEBRA (Motorola) MC9190-G30SWEQA6WR Gun.

ZEBRA MC32N0-GI2HAHEIA
ZEBRA MC32N0-GI2HAHEIA

SoftwareStudio od 2013 roku oferuje aplikacje biznesowe na tablety i smartfony z najpopularniejszym systemem mobilnym ANDROID. Skontaktuj się z nami lub poczytaj o naszych gotowych rozwiązaniach dla Androida. Zainteresowanym oferujemy możliwość dostosowania aplikacji mobilnej.

Aplikacje magazynowe na Android
Aplikacje magazynowe na Android
Automatyczne magazyny wysokiego składowania

Program magazynowy na Androida

Moduł systemu WMS, instalowany na urządzeniach mobilnych z system operacyjnym ANDROID stanowią nowoczesną alternatywę dla systemów opartych o Windows CE i Windows Mobile. Program magazynowy na Androida cechuje nowoczesny wygląd, szybkość działania oraz intuicyjny interfejs. W czasach, gdy ponad 80% użytkowanych telefonów i tabletów wyposażonych jest w system Android wykorzystanie programu magazynowego na Android jest więc koniecznością. SoftwareStudio system magazynowy.

Program magazynowy na Androida
Program magazynowy na Androida
Automatyczny magazyn wysokiego składowania

Android WMS

Aplikacja na urządzenia z systemem ANDROID moduł magazynowy Studio Magazyn WMS .net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Oprogramowanie magazynowe Android WMS może być uruchamiane na tabletach lub specjalnych terminalach firmy ZEBRA.

Android WMS
Android WMS

ANDROID WMS,
czyli Aplikacja magazynowa android.

Terminal

   Terminal Submenu Usługi programistyczne Konfiguracja SUBMENU umożliwia zdefiniowanie menu, które pojawi się po uruchomieniu rejestru, w którym, w konfiguracji pozycji menu wskazaliśmy transakcję role_sys/sub_menu.aspx…. Toolbarmenu Outsourcing IT Poznań W sekcji konfiguracji Toolbarmenu definiujemy transakcje dostępne w poszczególnych rejestrach, które Więcej…

Integracja z wagami w sieci TCP IP

Podłączenie do systemu wagowego Aby wdrożyć możliwość odczytu wagi z systemu pomiarowego, należy wagę komunikującą się poprzez port szeregowy podłączyć do serwera konwertującego komunikację z portu szeregowego do sieci TCP/IP. Urządzenia tego typu to np. Więcej…

Kontrola dostępu IP

StudioSystem oferuje szereg standardowych zabezpieczeń związanych z dostępem. W ramach podniesienia skalowalności polityk bezpieczeństwa dołożone zostały funkcjonalności związane z ograniczeniem dostępu do wybranej klasy adresowej lub pojedynczego adresu IP. j_insert_update kontrola wypełnienia kontrolek „lub” Standardowa funkcjonalność Więcej…

x_foto.aspx

Uniwersalna transakcja x_foto.aspx pozwala na dołączanie zdjęć do danego rekordu w bazie. Parametry hddpictures – parametr opcjonalny – nazwa folderu, do którego będą uploadowane zdjęcia np. APP_ZDJECIA (w przypadku braku tego parametru upload odbywa się Więcej…

base64string

Software House Moduł administratora, sekcja POMOC zawiera dostęp do transakcji pozwalającej na konwertowanie tekstów (string) na zakodowane base64 i odwrotnie, warotści zakodowane base64 na jawny tekst. DefaultKomunikat.aspx Transakcja DefaultKomunikat.aspx przeznaczona jest do uruchamiania innych transakcji ukrywając Więcej…

Masked Input

Jedną z form wprowadzania danych na formularzu transakcji j_insert_update.aspx oraz j_cecha.aspx  jest możliwość określenie sposobu wprowadzania danych za pomocą MASKED INPUT. W tym celu wybieramy kontrolkę typ MASK i w kolumnie parametry podamy sposób formatowania Więcej…

Zapis w bazie danych z formularza

Za pomocą transakcji editor.aspx użytkownik może wprowadzać dowolnie formatowane za pomocą kodu HTML teksty. Tekst ten można zapisywać w bazie danych SQL w dowolnie wskazanej tabeli i kolumnie. Można jednak wykorzystać funkcjonalność programu StudioSystem do Więcej…

Tabela pozwalająca na zapisanie listy osób kontaktowych z firmy kontrahenta, wraz z danymi adresowymi, telefonami i mailem.

Aplikacja magazynowa android

Kontraktowa logistyka magazynowa

Dobrze przeprowadzony proces wdrażania lub modernizacji procesów logistycznych oraz dobór odpowiedniego sprzętu do obsługi systemów regałowych przynosi wymierne oszczędności finansowe oraz wyklucza błędy związane np. z dopasowaniem odpowiedniego korytarza roboczego czy wysokości obsługiwanych poziomów składowania. Dobry Operator logistyczny korzysta z nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspomagających codzienną pracę magazynu.

Program magazynowy online

Android system WMS

Program magazynowy Studio Magazyn WMS.net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo-wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Istotą programu jest możliwość prowadzenia w nim ewidencji przyjmowania, magazynowania, konfekcjonowania, komisjonowania oraz wydania towarów z dokładnością do miejsca składowania i/lub numeru partii dostawy. Obsługa magazynu wysokiego składowania wymaga innego podejścia niż za pomocą zwykłego programu magazynowego, dlatego program dostępny jest w wersji przeglądarkowej (webowej) jak i na platformę ANDROID. Android WMS jest więc modułem magazynowym, który instaluje się na tabletach, kolektorach lub terminalach z systemem Android.

Program do prowadzenia magazynu

Aplikacja magazynowa Android

Aplikacja na Android do zarządzania pracą magazynu od SoftwareStudio to narzędzie wspomagające wszystkie procesy magazynowe. WMS jest przeznaczone dla magazynów wysokiego składowania, firm logistycznych czy też zakładów produkcyjnych posiadających własne powierzchnie magazynowe. Rozwiązanie na urządzenia z systemem android sprawia, że system może być obsługiwany na każdym mobilnym nośniku danych. Aplikacja na Android od Software to nie tylko wygodne oprogramowanie. To także rozwiązanie, które może być dostosowane do potrzeb danej firmy.

robot with glass tablet

Podgląd i wydruk PDF

Usługi informatyczne Przeglądarka Internet Explorer standardowo wyświetla podgląd wydruku dokumentu PDF, jeżeli na komputerze zainstalowana jest aplikacja do wyświetlania plików np. Acrobat Reader. W przypadku korzystania z innych przeglądarek wymagane jest doinstalowanie dodatku, pozwalającego na Więcej…
j_insert_update hasla

j_insert_update – zaawansowane programowanie – przykład 1

Chcemy wykorzystać transakcję j_insert_update do zapisu danych w tabeli dpuwa aby zapamiętywać z niej loginy i hasła w efekcie mamy otrzymać formularz: j_insert_update – zaawansowane programowanie – wstawianie tabeli W transakcji j_insert_update można wykorzystując JQuery Więcej…
j_cecha_konfiguracja

j_cecha.aspx – programowanie zaawanasowane

Za pomocą podłączanych własnych skryptów możemy podobnie jak w transakcji j_insert_update.aspx dowolnie programować i tworzyć formularz dla użytkownika. j_insert_update – zaawansowane programowanie – przykład 3 W przykładzie 1 i drugim stworzyliśmy dedykowany formularz na bazie Więcej…

ANDROID WMS, aplikacja magazynowa android.

 • Trudno sobie wyobrazić zarządzanie nowoczesnym magazynem wysokiego składowania bez wdrożonego programu do jego obsługi;
 • Program magazynowy Android WMS przeznaczony jest do ewidencji ilościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania;
 • Istotą programu jest możliwość prowadzenia w nim ewidencji Operacji: przyjmowania, magazynowania, konfekcjonowania, komisjonowania oraz wydania towarów z dokładnością do miejsca składowania i/lub numeru partii dostawy;
 • Obsługa magazynu wysokiego składowania wymaga innego podejścia niż za pomocą zwykłego programu magazynowego;
 • Oferujemy rozwiązania do obsługi magazynu własnego lub dla firm świadczących usługi magazynowania na zasadzie outsourcingu;
 • Oprogramowanie magazynowe ANDROID działa jako moduł zaawansowanego systemu WMS, który może być zintegrowany z większością dostępnych na polskim rynku systemów klasy ERP.
 • Aplikacja na urządzenia z systemem ANDROID moduł magazynowy Studio Magazyn WMS.net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania;
 • Oprogramowanie magazynowe Android WMS może być uruchamiane na tabletach lub specjalnych terminalach firmy ZEBRA;