Kolektor danych lub telefon z systemem Android zapewnia mobilna obsługa magazynu. Rozwiązanie to kierowane jest do właścicieli i operatorów magazynów wysokiego składowania. Oprogramowanie magazynowe zapewnia pomoc przy zwiększeniu i zachowaniu efektywności obsługi i prac magazynowych.

Oprogramowanie magazynowe

W ofercie Software House, firma informatyczna, producent oprogramowania, Poznań, Warszawa, Wrocław, Szczecin”>#SoftwareStudio znajduje się system do obsługi magazynów. Z punktu widzenia klienta dodatkowym atutem wyboru usługodawcy jest nowoczesny i sprawny system informatyczny. Z tym że preferowane są rozwiązania pozwalające na zdalny dostęp, czyli MOBILNA OBSŁUGA MAGAZYNU. Software House tworzy Oprogramowanie magazynowe na urządzenia przenośne działające z systemem Android.

MOBILNA OBSŁUGA MAGAZYNU, a więc Oprogramowanie magazynowe.

Stale rosnąca siła systemu Android prężnie wkracza w środowisko aplikacji biznesowych. Staje się konkurencją dla dominującego od lat systemu Windows CE czy Windows Mobile. Dlatego dalszy rozwój aplikacji mobilnych prowadzimy na platformie Android.

Oprogramowanie-magazynowe

OPROGRAMOWANIE MAGAZYNOWE, mobilna obsługa magazynu

MOBILNA OBSŁUGA MAGAZYNU

Kolektor danych lub telefon z systemem #Android zapewnia MOBILNA OBSŁUGA MAGAZYNU. Rozwiązanie to kierowane jest do właścicieli i operatorów magazynów wysokiego składowania. Oprogramowanie magazynowe zapewnia pomoc przy zwiększeniu i zachowaniu efektywności obsługi i prac magazynowych. Stale rosnąca siła systemu #Android prężnie wkracza w środowisko aplikacji biznesowych. Staje się konkurencją dla dominującego od lat systemu Windows CE czy Windows Mobile. Dlatego dalszy rozwój aplikacji mobilnych prowadzimy na platformie Android.

MOBILNA OBSŁUGA MAGAZYNU
MOBILNA OBSŁUGA MAGAZYNU

MOBILNA OBSŁUGA MAGAZYNU

Bezbłędna lokowanie towarów w magazynie , czyli system magazynowy online.

Aplikacja magazynowa Android

Magazyn Wysokiego Składu WMS

Zarządzanie magazynem WMS. Magazyn Wysokiego Składu wymaga specjalistycznego systemu. Prowadzenie efektywnej gospodarki magazynowej jest możliwe przy pomocy wielu różnorodnych narzędzi, jednym z nich jest oprogramowanie – informatyczny system zarządzania magazynem wysokiego składu. Powinien on zawierać nie tylko podstawowe funkcje, ale także wiele dodatkowych opcji, jak generowanie zestawień, zarządzanie awizacjami, lokalizowanie i wiele innych. Wszystkie te funkcje posiada WMS stworzony przez SoftwareStudio.

Magazyn Wysokiego Składu WMS
Magazyn Wysokiego Składu WMS
WMS system zarządzania magazynem

MAGAZYN WYSOKIEGO SKŁADU MWS

Magazyn wysokiego składu potrzebuje oprogramowania charakteryzujące się innymi funkcjonalnościami niż standardowy program magazynowy. Firma SoftwareStudio stworzyła system WMS, który odpowiada nawet najbardziej wymagającym magazynom wysokiego składowania. Jest to system stworzony z ogromną dokładnością. Pozwala on na precyzyjne zarządzanie wszystkimi procesami magazynowymi.

MAGAZYN WYSOKIEGO SKŁADU MWS
MAGAZYN WYSOKIEGO SKŁADU MWS
WMS system zarządzania magazynem

MOBILNA OBSŁUGA MAGAZYNU

Kolektor danych lub telefon z systemem Android zapewnia MOBILNA OBSŁUGA MAGAZYNU. Rozwiązanie to kierowane jest do właścicieli i operatorów magazynów wysokiego składowania. Oprogramowanie magazynowe zapewnia pomoc przy zwiększeniu i zachowaniu efektywności obsługi i prac magazynowych. Stale rosnąca siła systemu Android prężnie wkracza w środowisko aplikacji biznesowych. Staje się konkurencją dla dominującego od lat systemu Windows CE czy Windows Mobile. Dlatego dalszy rozwój aplikacji mobilnych prowadzimy na platformie Android.

MOBILNA OBSŁUGA MAGAZYNU
MOBILNA OBSŁUGA MAGAZYNU

SoftwareStudio to producent oprogramowania, który dostarcza rozwiązania biznesowe oraz programy na zamówienie dla firm o różnych profilach. Zarówno dla przedsiębiorstw usługowych, logistycznych, handlowych i wielu innych. Programiści SoftwareStudio to specjaliści, którzy tworzą systemy w oparciu o stabilne rozwiązania programistyczne. Potrafią stworzyć oprogramowanie idealnie dopasowane do wymagań klienta.

PROGRAMY NA ZAMÓWIENIE
PROGRAMY NA ZAMÓWIENIE
Aplikacja magazynowa

ROZWIĄZANIE MAGAZYNOWE

Program do zarządzania magazynem najczęściej nie jest w wystarczający sposób przystosowany do wsparcia specyfiki firmy logistycznej. Dlatego najlepiej jest zdecydować się na system, który nie tylko posiada wszystkie najważniejsze funkcjonalności, ale także może być dostosowany do konkretnego przedsiębiorstwa ze względu na indywidualne cele oraz strategię rozwoju firmy.

ROZWIĄZANIE MAGAZYNOWE
ROZWIĄZANIE MAGAZYNOWE
Program magazynowy WMS

SOFTWARESTUDIO

SoftwareStudio Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania oraz dostawcą rozwiązań w chmurze prywatnej działającej na platformie VMware. Firma ma ogromne zaufanie klientów, ponieważ od lat tworzy profesjonalne oprogramowanie dla firm logistycznych oraz magazynowych i handlowych. Wszystkie systemy SoftwareStudio są dopracowane i można je indywidualizować, w zależności od wymagań klientów.

SOFTWARESTUDIO
SOFTWARESTUDIO

MOBILNA OBSŁUGA MAGAZYNU,
czyli Oprogramowanie magazynowe.

Rewizja zmian danych (audyt)

Program StudioSystem posiada funkcjonalność pozwalającą na śledzenie zapisu zmian w bazie realizowanych za pomocą standardowych transakcji edycji (j_insert_update, h_insert_update). x_update.aspx Uniwersalna transakcja pozwalająca na wykonanie polecenie np. update na bazie…. V. Organizacja bazy danych Aplikacja Więcej…

Skorowidze

Skorowidze w programie zostały podzielone na sekcje w celu łatwiejszej identyfikacji do czego skorowidze są wykorzystywane. submenu_jqx.aspx Oprogramowanie okna czasowe Submenu zastępujące poprzednią wersję transakcji sub_menu.aspx Transakcja pozwalająca na wyświetlanie dodatkowych pozycji menu uszczegóławiających dalszy wybór Więcej…

Toolbarmenu

Outsourcing IT Poznań W sekcji konfiguracji Toolbarmenu definiujemy transakcje dostępne w poszczególnych rejestrach, które pojawią się na pasku funkcji nad tabelą. Submenu Usługi programistyczne Konfiguracja SUBMENU umożliwia zdefiniowanie menu, które pojawi się po uruchomieniu rejestru, w którym, w konfiguracji pozycji Więcej…

wzfromxls

Transakcja wzfromxls pozwala na dopisanie zlecenia wydania na podstawie pliku xls. Importowane do programu dane, odczytywane są z pierwszego arkusza. j_insert_update – zaawansowane programowanie – pozycje dokumentu cz. 3 W poprzednich artykułach opisałem metodę wykorzystania Więcej…

Kontrola dostępu IP

StudioSystem oferuje szereg standardowych zabezpieczeń związanych z dostępem. W ramach podniesienia skalowalności polityk bezpieczeństwa dołożone zostały funkcjonalności związane z ograniczeniem dostępu do wybranej klasy adresowej lub pojedynczego adresu IP. j_insert_update kontrola wypełnienia kontrolek „lub” Standardowa funkcjonalność Więcej…

j_grid.aspx – parametry

Uruchamiając transakcję j_grid przekazać musimy parametr obowiązkowy wskazujący kod jaki ma być wykorzystany do zbudowania widoku tabeli danych (zestawienia) j_grid.aspx – dopisanie, edycja widoku J_grid.aspx to uniwersalna transakcja do wyświetlania danych w postaci zestawień (tabel) Więcej…

Raporty.aspx

Transakcja role_rap/raporty.aspx pozwala na podgląd wydruku lub generowanie plików z wynikami raportu w formacie XLS lub PDF. Etykiety miejsc składowania System zarządzania magazynem W magazynie wysokiego składowania oznaczenia miejsc składowania towarów (lokalizacje magazynowe) za pomocą Więcej…
Oprogramowanie magazynowe

Zlecenia magazynowe OnLine

Prowadzenie efektywnej gospodarki magazynowej jest możliwe przy pomocy wielu różnorodnych narzędzi, jednym z nich jest aplikacja magazynowa OnLine. Zastosowanie systemu informatycznego w gospodarce magazynowej przyśpiesza operacje związane z wystawianiem dokumentów obrotu towarowego oraz usprawnia prace z przypisywaniem określonemu adresowi w przestrzeni składowej.

Praca systemu WMS opiera się na wprowadzaniu dokumentów magazynowych. Wszystkie obliczenia stanów opierają się na zarejestrowanych zdarzeniach operacji magazynowych. System WMS jest to program klasy WMS (Warehouse Management System), stanowi kompleksowe rozwiązanie informatyczne pozwalające na zarządzanie ruchem produktów na magazynie oraz optymalizujące wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

Magazyn Online to narzędzie do kontroli wykorzystania powierzchni magazynowej poprzez osoby z urządzeniami posiadającymi dostęp do Internetu. Systemy działające w środowisku Online oznaczają szybką aktualizację danych i podgląd bieżących stanów magazynowych. Oprogramowanie magazynowe od SoftwareStudio to nie tylko wygoda korzystania z systemu poprzez przeglądarkę internetową, ale również możliwość doboru konkretnych modułów/eliminacji części z nich, które mają być częścią WMS (na przykład Awizacje, Narzędziownia, Reklamacje i inne).

Dla magazynu tkanin będą to np. informacje o identyfikatorze produkcyjnym pozwalające realizować zlecenia z jednakowych partii nie różniących się parametrami barw. Niezmiennie ważnym aspektem jest odpowiednie rozmieszczenie towaru na powierzchni magazynowej, na płaszczyźnie poziomej – uwzględniając odległość od strefy kompletacji jak i pionowej – poziom składowania.

Time management

j_kalendarz.aspx

Kalendarz jest podstawowym narzędziem wielu programów. Program SoftwareStudio udostępnia użytkownikom kalendarz przystosowany do użytkownika. j_tab.aspx Alternatywą dla transakcji x_tab.aspx, jest nowsza wersja j_tab.aspx, która tworzy domyślnie zakładki z lewej strony z ikonami….
export xlsx

export_xlsx.aspx

Oprogramowanie magazynowe online Pobieranie danych z bazy danych SQL i zapisanie ich w pliku Excel pakietu Microsoft Office z formacie XLSX (od wersji Office 2007) jest możliwe za pomocą uniwersalnej transakcji export_xlsx.aspx. Transakcja pozwala na Więcej…
konfiguracja menu

Konfiguracja MENU

Usługi programistyczne Bez względu na wybraną metodą nawigacji w programie, każda wersja wymaga zdefiniowanej listy tzw. MENU które będzie określać jakie transakcje użytkownik danej roli może uruchomić. To jest podstawowa konfiguracja uprawnień użytkownika, z czego może korzystać. Konfiguracja Program Więcej…
Businessperson Analyzing Gantt Chart On Digital Tablet

XVII. Import XLS

Import XLS Import plików XML Transakcja: /role_sys/import_xml.aspx Transakcja import XML pozwala na zaimportowanie do bazy danych informacji z pliku XML o ustalonym przez Software Studio szablonie. Przygotowany szablon jest uniwersalny i pozwala przechowywać dowolne informacje Więcej…

MOBILNA OBSŁUGA MAGAZYNU, oprogramowanie magazynowe.

  • W ofercie SoftwareStudio znajduje się system do obsługi magazynów;
  • Z punktu widzenia klienta dodatkowym atutem wyboru usługodawcy jest nowoczesny i sprawny system informatyczny;
  • Z tym że preferowane są rozwiązania pozwalające na zdalny dostęp, czyli mobilna obsługa magazynu;
  • Software House tworzy oprogramowanie magazynowe na urządzenia przenośne działające z systemem Android;
  • Kolektor danych lub telefon z systemem Android zapewnia mobilna obsługa magazynu;
  • Rozwiązanie to kierowane jest do właścicieli i operatorów magazynów wysokiego składowania;
  • Oprogramowanie magazynowe zapewnia pomoc przy zwiększeniu i zachowaniu efektywności obsługi i prac magazynowych;
  • Stale rosnąca siła systemu Android prężnie wkracza w środowisko aplikacji biznesowych;
  • Staje się konkurencją dla dominującego od lat systemu Windows CE czy Windows Mobile;
  • Dlatego dalszy rozwój aplikacji mobilnych prowadzimy na platformie Android;
Kategorie: WMS